O nás: čo znamená MOODY MODA

Pýtate sa, kto sme a čo vlastne MOODY MODA znamená ?

Aká vie byť vlastne móda? ... Zaujímavá? Chvíľková? Nestála? Vrtošivá? Spoločenská? Naliehavá? Exkluzívna? Sexy?  …. Náladova?

Poznáme módu, ktorá nám robí radosť. Móda, ktorá nás teší, ktorá nám pristane, ale aj ktorá nás sem-tam hnevá, lebo sa nevieme rozhodnúť. Hlavne, keď sa blíži tá dôležitá udalosť a my hľadáme ten správny ale aj pravý kúsok. Tie elegantné dlhé spoločenské šaty. Tie pohodlné krátke šaty, alebo možno sexy koktejlové šaty. Či radšej letné šaty, alebo stačí nejaký dámsky komplet, nech ho poriadne využijeme. Či nakoniec len sukňu a bluzku alebo len nohavice…?

Verte nám. Poznáme tieto dilemy.

Móda nám povie veľa, niekedy málo, a niekedy by najradšej mlčala. Móda sa votrie všade, aj do zložitej doby ako je napriklad pandémia Covid-19. Pozrime sa na našu prezidentku, pani Zuzanu Čaputovú. Jej fotogravia (dole) v zosúladenom rúšku s jej krásnymi cyklamenovými šatami obletela celý svet. (Ani tie naše MOODY rúška nie su najhoršie. Ušijeme a doladíme Vám ich k šatám, ktoré si u nás vyberiete.)

Niekedy nás móda prekvapí. Hlavne vtedy, keď nový vrtoch módy vystrieda ten starý nám tak dobre známy a overený, ako sú napíklad malé čierne šaty, či maxi šaty, ktoré sa hodia na prechádzku do mesta alebo na letnú garden párty. Nový trend nesie niečo nové, a tie zavinovacie šaty, či zaujímavý kvetový vzor alebo farba, ktorú práve často nenosievame, nakoniec nevyzerá až tak zle.

Móda je zaujímavá. Je všade okolo nás. Je tým, čím vytvárame svoj osobný štýl, a zároveň, čím sa prihovárame svetu. Mení sa rýchlo a nečakane a pritom tie najlepšie kúsky sú pravé tie nadčasové, ktoré nikdy nevýjdu z módy.

Či už je móda taká alebo onaká, určite s nami súhlasite, móda je predsa len trošku náladová. Taka moody “náladová”, ako jej hovoríme v našom salóne MOODY moda = náladová móda. Presne taká, aká vie byť aj každá žena, dievča, mladá dáma, ktorá si hľadá ten správny kúsok, tie pravé spoločenské šaty, či iné dámske oblečenie na seba.

Aby sme Vám to uľahčili, sme tu pre Vás my a náš obchod MOODY MODA, kde sa snažíme vyhovieť a pomôcť aj tej “najnáladovejšej” zákazničke, lebo práve tie, tak správne náročné, ako sme aj my, máme najradšej.

 

Zablúdte k nám niekedy do MOODY MODA kamenného obchodu na Slovenskej 24 v Prešove. Veríme, že Vám vyhovieme a šaty Vám s radosťou a bez poplatku upravíme na mieru, tak aby ste sa v nich cítili pohodlne, sexy a krásne. A samozrejme online nás možete navštíviť kedykoľvek. Na www.moodymoda.sk máme otvorené 24/7.

Keď ste už pri tom, prezrite si náš online obchod a nezabudnite sa prihlásiť na odoberanie nášho newslettra, aby ste mohli dostávať tie najnovšie novinky a správy zo sveta našej MOODY MODA. Popritom Vám priložíme do emailovej spravy aj 20% zľavový kód. Prečo nie? Veď Vás máme radi a tešíme sa na Vás online alebo v našej predajni a pozičovni spoločenskách šiat, kde každá žena môže byť tak trošku “moody” ako je aj naša MOODY MODA.

Tešíme sa na Vás!

 

(Fotografia: Prezidentka Zuzana Čaputová s predstaviteľmi vlády, MICHAL SVITOK/POOL/AFP) 

 

 

Prihláste sa na odbe MOODY Moda noviniek a ponúk spoločenských šiat

Prihláste sa na odber MOODY Moda newslettra a získajte 10% zľavový kód.

Prihláste sa na odber našich noviniek a exkluzívnych ponúk. Využite Vašu zľavu online alebo v našom salóne na Slovenskej 24, Prešov. Tešíme sa na Vás!