Vrátenie tovaru

Doba návratnosti objednávky je 15 dní. Ak od doručenia uplynulo 15 dní, nemôžeme vám bohužiaľ ponúknuť vrátenie platby, ale radi vám ponúkneme výmenu za iný tovar v našom online obchode www.moodymoda.sk alebo predajni.

Na to, aby bola vaša položka spôsobilá na vrátenie, musí byť v rovnakom stave, v akom ste ju dostali, so všetkými visačkami, nepoškodená, nepoužitá, tovar musí byť čistý bez akýkoľvek známok použitia, ako sú nečistoty, fľaky, poškodenia materiálu a podobne.

Niektoré druhy tovaru sú oslobodené od vrátenia. Tiež neakceptujeme výrobky, ktoré sú intímnymi alebo sanitárnymi výrobkami, ako naprikla spodná bielizeň. Bohužiaľ z hygienických dôvodov tieto produkty nemôžeme vziať späť.

Medzi ďalšie nevratné položky patria darčekové karty.

Vrátenie platby

Po prijatí a kontrole vráteného tovaru vám pošleme e-mail s upozornením, že sme vrátenú položku dostali. O schválení alebo zamietnutí vrátenia prostriedkov vás tiež informujeme.

Ak bude váš súhlas schválený, vrátená platba bude spracovaná a kredit sa automaticky pripíše na vašu kreditnú kartu alebo pôvodný spôsob platby do 30 dní od vášho vrátenia.

Oneskorené alebo chýbajúce vrátenia platieb

Ak ste ešte nedostali vrátené prostriedky, skontrolujte najprv svoj bankový účet. Potom sa obráťte na spoločnosť, ktorá vydala vašu kreditnú kartu, môže trvať nejaký čas, kým bude vrátenie prostriedkov oficiálne odoslané. Potom kontaktujte svoju banku. Pred odoslaním vrátenia platby často trvá určitý čas na spracovanie. Ak ste to všetko urobili a stále ste nedostali vrátené prostriedky, kontaktujte nás na adrese info@moodymoda.sk Uveďte svoje kontaktné informácie, pôvodné číslo potvrdenia objednávky a prípadne číslo potvrdenia o vrátení platby.

Položky z vypredaja

Vracajú sa iba položky za normálnu cenu, položky z výpredaja alebo zľavné položky sa bohužiaľ nemôžu vrátiť.

Výmeny

Výmenu tovaru vykonávame iba v prípade, že je chybný alebo poškodený, alebo vám daná veľkosť nesedí. Ak váš kúsok potrebujete vymeniť za tú istú položku, pošlite nám e-mail na adresu info@moodymoda.sk. Položku zaslite na adresu: Návraty, Moody Moda, Malý Šariš 533, 08001 Prešov.

Dary

Ak bola položka pri nákupe a odoslaní priamo k vám označená ako darček, dostanete darčekový kredit v hodnote vášho vrátenia.

Po prijatí vrátenej položky vám bude zaslaný darčekový certifikát.

Doprava

Nechcené položky nám môžete priniesť osobne do našej predajne,  alebo nám ich môžu odoslať.

Vrátenie pomocou poštou

Ak dostanete náhradu, náklady na vrátenie sa odpočítajú z vášho vrátenia. V závislosti od toho, kde bývate, sa môže čas, ktorý bude trvať, kým sa váš vymenený produkt dostane do kontaktu, líšiť.

Ak zásielku prepravujete nad 50,00 EUR, mali by ste zvážiť použitie sledovateľnej prepravnej služby alebo nákupu poistenia prepravy. Nemôžeme zaručiť, že dostaneme vrátenú položku.