Doprava 

Objednaný tovar zasielame doporučene Slovenskou poštou alebo prostredníctvom kuriera.

Doba dodania v rámci Slovenskej Republiky je 1 až 2 dni (bez času spracovania objednávky, ktorá trva od 24 do 48 hodin od prijatia objednávky).

Objednávky vybavujeme do 17:00 hod. na odoslanie nasledujúci deň. To znamená, ak si tovar objednate do 17:00 v jeden deň, Vaša objednávka Vám bude zaslaná hneď nasledujúci deň, alebo najneskôr do 48 hodín. 

Hneď ako zásielku odošleme, pošleme Vám informácie so sledovacím číslom, aby ste Vašu zásielku mohli sledovať online. Sledovacie číslo Vám zašleme na Vášu emailovú adresu, ktorú ste si zvolili pri objednávke, alebo vytvorení Vašho Moody Moda zákazníckého účtu. Taktiež si môžete zvoliť zasielanie infromácii o statuse Vašej objednávky SMS-kou, na telefónne číslo, ktré ste zadali pri vytvorení vašej objednávky.

Cena poštovného

Cena poštovného závisí od hodnoty oobjednávky. 

Ceny sú len orientačné. Finálna cena dopravy záleží od spôsobu a formy dorpravy

Zásielky do zahraničia

Vyzdvihnutie na prevádzke v našom kammenom obchode ZDARMA

Vašu objednávku si takisto môžete vyzdvihnúť v našom salóne na ul. Metodová 2, 08001, Prešov. Objednávky vybavujeme počas našich otváracích hodín, pondelok až piatok medzi 9:00 a 18:30 hod., a v sobotu od 9:00 do 12:00. Objednávky vieme spracovať do dvoch hodín od prijatia objednávky online.

Objednávky, ktoré príjmeme mimo pracovnej prevádzky, spracuvávame nasledujúci pracovný deň (okrem nedele, kedy je prevádzka zatvorená). 

Hneď ako je objednávka spracovaná, odošleme Vám email alebo sms správu, kde Vás budeme informovať, kedy a ako si môžete prísť Vašu objednávku vyzdvnihnúť.